گاهي ماساژ فقط براي رفع خستگي انجام ميشود. ولي گاهي هم انجام ماساژ ميتواند مقدمه عشق بازي و سکس باشد. حتما" براي يکبار هم که شده لذت يک سکس واقعي به دنبال عشق بازي و ماساژ خوب را تجربه کنيد.

براي انجام اين کار مفرح در اتاق خوابتان شما بايد با چند تکنيک ساده آشنا باشيد. در اينجا ما چند نکته ساده را به شما آموزش ميدهيم تا شبي خوب و بيادماندني با يکديگر داشته باشيد!

 

1- ابتدا يک روغن ماساژ مرغوب تهيه کنيد. روغن ماساژ نبايد خيلي چرب باشد تا باعث ناراحتي شما بشود. از طرف ديگر اين روغن نبايد به سرعت هم جذب پوست شود، تا شما بتوانيد به کمک آن مدت زيادي بدن يکديگر را بماليد. همچنين روغن ماساژ نبايد بوي زننده و نامطبوعي هم داشته باشد. ممکن است بتوانيد روغن يا لوسيونهايي با عطرهاي گوناگون که عطر بعضي از آنها بسيار محرک هم هست، تهيه کنيد.

 

2- محيط مناسب: چراغها را خاموش کرده، چند شمع يا چراغ خواب با نور کم روشن کنيد. هيچ عاملي که آرامش شما را برهم بزند نبايد در محيط وجود داشته باشد. در صورت تمايل ميتوانيد يک موزيک ملايم و مورد علاقه تان را پخش کنيد.

 

3- بهتر است لباسهاي خود را در آورده و بدنتان را با حوله بپوشانيد تا بتوانيد در زمان مناسب به راحتي لخت شويد. براي شروع مقدار کمي از روغن مخصوص ماساژ روي دستها ريخته و ابتدا بدن خودتان را ماساژ دهيد! پشت گردن، شانه و بازوها را به آرامي با نوک انگشت بماليد.بهتر است فک و شقيقه خود را هم با حرکات دايره اي بماليد تا عضلات اين نواحي شل شود. بعد از اينکه قسمتهايي از بدن خود را مالش داديد حالا دستهاي شما آماده ماساژ طرف مقابل است.

 

3- شريک جنسي شما بايد با بدن لخت يا نيمه لخت روي شکم بخوابد. مطمئن شويد که او کاملا" راحت است. مقدار زيادي از روغن ماساژ را روي سراسر پشت او ريخته و با کف دستهايتان آنرا پخش کنيد. مراقب باشيد که فشار زيادي به بدن او وارد نکنيد زيرا موجب ناراحتي وي خواهيد شد. بدن او را به آهستگي و بطور عميق مالش دهيد. بياد داشته باشيد که اين عمل را حتما" بايد با احساس انجام دهيد. به او اين اختيار را هم بدهيد که هر وقت که خواست بدن شما را ماساژ بدهد. هرگز گوشت بدن يکديگر را چنگ نزنيد. بدن طرف مقابل را به آرامي فشار داده و گاهي قسمتهايي از آنرا به نرمي درست مثل حالت نيشگون گرفتن، بين انگشتانتان بگيريد.

 

4- ماساژ را از ناحيه پشت گردن او شروع کرده به سمت شانه ها پايين بياييد. مراقب باشيد که گردن او را زياد فشار ندهيد. بازوهاي او را از هم باز کرده و ماهيچه هاي بازو را با نوک انگشتانتان به آرامي ماساژ دهيد. بعد از دو طرف از سمت بازو به سمت ستون مهره ها بياييد ولي روي خود استخوان مهره ها زياد فشار نياوريد. اطراف مهره ها را در دو طرف بماليد و همينطور به سمت استخوان دنبالچه پايين بياييد. مراقب باشيد که قسمت انتهايي مهره ها بسيار حساس است و نبايد آنرا زياد فشار دهيد.

 

5- بعد از ماساژ بازو و پشت، حالا به سراغ پاها برويد. مخصوصا" قسمت داخلي رانها را که فوق العاده حساس است با دقت بماليد. از ران تا ساق پا و نوک انگشتان را با ظرافت نوازش کنيد.

 

6- پشت او را طوري ماساژ بدهيد که گاهي سينه شما با پشت و کمر او تماس پيدا کند. انجام اين عمل نقش زيادي در تحريک جنسي طرف مقابل دارد. همچنين در بين ماساژ ميتوانيد ساير قسمتهاي بدن خود را هم به او بماليد! هر از چند مدت يکبار بازدم خود را روي بدن او بدميد. تماس هواي گرم بازدمي شما به او آرامش ميبخشد. همچنين گاهي بدن خود را به او چسبانده و گوشهاي او را به آرامي بمکيد يا اينکه بخوريد.

 

7- و مثل هميشه: هيچوقت کلمات محبت آميز و عاشقانه به همراه بوسه هاي داغ را از ياد نبريد!بياد داشته باشيد که انجام يک ماساژ صحيح علاوه بر زدودن خستگي از بدن شما، ميتواند تاثير شگرفي در روح و روان داشته و ضمن ايجاد آرامش ذهني، لذت سکس را براي شما دوچندان سازد. ماساژ همواره بعنوان يکي از بهترين مقدمات سکس و معاشقه مورد توجه زوجها بوده و تاثير زيادي در رضايت جنسي و تسهيل ارگاسم رسيدن زن دارد.

اشتباهي كه نبايد در سكس انجام داد

 

 

 

+ نوشته شده توسط به خودم مربوطه در و ساعت |